Kiss FM

KissFM,kiss fm, kiss müzik, kiss
Dünyanın en çok bilinen global radyo markalarından biri olan ve birçok ülkede yayın yapan Kiss FM radyoları, yayın yaptığı ülkelerde her zaman en çok dinlenen radyolar arasında yer almayı başarmış radyolardır. 
Ülkemizde de 1994 yılında kurulan Kiss FM, 2003 yılına kadar devam eden yayın hayatında, ülkenin en çok dinlenen yabancı müzik radyosu olmayı başarmış, hiçbir zaman ilk 3’ün aşağısına düşmemiştir. Okan Bayülgen, Meltem Cumbul, Ali Poyrazoğlu, Zafer Algöz, Asım Can Gündüz, ABD’li ünlü Dj Rick Dees gibi ünlü isimlerin yanı sıra, kendi içinden yetiştirdiği programcılarıyla da fenomen olmayı başarmış ve sadık bir Kiss FM dinleyici kitlesi oluşturmuştur. 2016 yılında ise yeni çağa ayak uydurarak, eski ekibi ile dijital ortamda yeniden yayın hayatına dönmüştür. Kiss FM, 1 Ekim 2020 tarihi itibariyle İstanbul’da 91.6 frekansında yeniden karasal yayınlarına başlamıştır.


Kiss FM, Karnaval platformunda da yayında. Web’de Karnaval.com, mobil cihazlarda, TV’lerde ve araç içi multimedya cihazlarında, Karnaval uygulamalarıyla tüm dünyadan dinlenilebilmektedir.


Hedef Kitle:
17-45 yaş arası A ve B SES grupları

Müzik Tarzı:
Yabancı Pop Hit Müzik Radyosu (CHR)

Müzik Türleri:
Top 40 Hits (ağırlıklı), Pop, R&B, Rap, Hip-Hop